Kwesta 1 listopada

W dniu 1 listopada kwestowaliśmy na katowickich i siemianowickich cmentarzach na rzecz Archidiecezjalnego Domu Hospicyjnego bł. Jana Pawła II w Katowicach. Dzięki temu uzyskaliśmy łącznie : 24579,98zł. W zbiórce zaangażowanych było 130 wolontariuszy. Dziękujemy wszystkim naszym Dobroczyńcom za okazaną życzliwość i wsparcie materialne naszej działalności. Dziękujemy wszystkich Kwestarzom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Kwesta 1 listopada

,,Kwesta 1 listopada na bieżące potrzeby Archidiecezjalnego Domu Hospicyjnego w Katowicach”

1 listopada na cmentarzach w Katowicach i Siemianowicach Śląskich wolontariusze Archidiecezjalnego Domu Hospicyjnego bł. Jana Pawła II
w Katowicach będą zbierać fundusze na modernizację i doposażenie oddziału hospicjum stacjonarnego. To już siódma kwesta na rzecz katowickiego hospicjum.

Zbiórka prowadzona będzie 1 listopada na cmentarzach w: Katowicach przy ulicy: Panewnickiej, Murckowskiej, Sienkiewicza, Francuskiej oraz na Cmentarzu w Bogucicach oraz w Siemianowicach Śląskich na cmentarzach przy
ul. Michałkowickiej i Cmentarnej. Wolontariusze kwestujący na rzecz hospicjum będą mieli identyfikatory oraz kamizelki. Są wśród nich uczniowie, emeryci, osoby pracujące, czasami kwestują całe rodziny. Jest to również forma promowania idei dzieła hospicyjnego.

Uzyskane podczas kwesty środki przeznaczone zostaną na bieżące potrzeby oddziału hospicyjnego takie jak leki, sprzęt rehabilitacyjny i wszelkie udogodnienia dla pacjentów.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia Hospicjum 1 listopada lub pod numerem konta: 22 8437 0002 0010 0154 2006 0001 (Śląski Bank Spółdzielczy "SILESIA" w Katowicach).

1% dla hospicjum

Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie nam w 2018 r. 1% z podatku za rok 2017.

Wszystkim tym, którzy okazali nam życzliwość i pomoc w 2017 r., a szczególnie przekazali nam środki z 1 % podatku. składamy szczere Bóg zapłać.
Równocześnie zwracamy się z prośbą, aby także w 2018 r. wesprzeć nas w ten sposób. Można to uczynić także korzystając z programu umieszczonego poniżej:

Uzyskane w ten sposób środki chcemy przede wszystkim przeznaczyć na rozbudowę-modernizację naszego hospicjum stacjonarnego w Katowicach.
Dziękujemy za wszelką pomoc nam okazaną.