1% dla hospicjum 2022

 Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie nam w 2022 r. 1% z podatku za rok 2021.

Wszystkim tym, którzy okazali nam życzliwość i pomoc w 2021 r., a szczególnie przekazali nam środki z 1 % podatku. składamy szczere Bóg zapłać.
Równocześnie zwracamy się z prośbą, aby także w 2022 r. wesprzeć nas w ten sposób. Można to uczynić także korzystając z programu umieszczonego poniżej:

https://program.pity365.pl/domhospicyjny  lub:

 

https://www.pitprojekt.pl/domhospicyjny/PitProjekt2021Setup.exe

 

Uzyskane w ten sposób środki chcemy przede wszystkim przeznaczyć na rozbudowę-modernizację naszego hospicjum stacjonarnego w Katowicach. 
Dziękujemy za wszelką pomoc nam okazaną.

 

FUNDACJA PZU

FUNDACJA PZU

FUNDACJA PZU

 Z przyjemnością informujemy, że nasze hospicjum otrzymało dzięki życzliwości Fundacji PZU dotację, która pomoże nam m. in. podnieść poziom bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Za okazaną życzliwość serdecznie dziękujemy!

 Nazwa projektu: ,,Podniesienie standardów w zakresie higieny i bezpieczeństwa w opiece nad osobami w stanie terminalnym i chorymi przewlekle.”

WIRTUALNA PUSZKA

WIRTUALNA PUSZKA

 

WIRTUALNA PUSZKA

               W tym roku – z powodu pandemii – nie odbędzie się nasza coroczna kwesta 1 listopadowa. Nie chcemy narażać zdrowia i życia naszych Wolontariuszy i Darczyńców. Nasze hospicjum w czasie pandemii nadal działa – opiekujemy się pacjentami w hospicjum stacjonarnym, dojeżdżamy do pacjentów w hospicjum domowym i in. Nasi pacjenci nadal potrzebują wsparcia – oprócz stałych wydatków w ostatnim czasie wzrosły koszty związane z zakupem maseczek, płynów dezynfekujących i i in.

Każda osoba, która chciałaby pomóc osobom w stanie terminalnym może skorzystać z ,,wirtualnej puszki” – robiąc przelew bankowy. Jest to teraz alternatywna forma pomocy hospicjum – w momencie, kiedy nasze akcje ,,w terenie” są zawieszone.

Dane do przelewu:

Śląski Bank Spółdzielczy "SILESIA" w Katowicach
Nr rachunku: 22 8437 0002 0010 0154 2006 0001

KRS: 0000538412