Szanowni Państwo!

 

      W imieniu Pacjentów, Pracowników i Dyrekcji Archidiecezjalnego Domu Hospicyjnego bł. Jana Pawła II w Katowicach pragnę poinformować, że ze względu na niepewną sytuację epidemiczną jesteśmy zmuszeni odwołać coroczną Mszę Św. w krypcie katowickiej katedry.

         Pragniemy, jak co roku, modlić się za naszych Pacjentów i ich Rodziny, za Pracowników, Wolontariuszy, Dobrodziejów, za członków Hospicyjnej Rodziny Różańcowej, a także za cały Archidiecezjalny Dom Hospicyjny bł. Jana Pawła  II oraz wszystkie jego sprawy, ale uczynię to w Hospicjum bez obecności tak zacnych i miłych nam Gości. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasze spotkania wrócą do swej wypracowanej już przez lata formy. Z tego samego powodu w tym roku nie odbyła się kwesta Wielkanocna oraz nie odbędzie się zbiórka na cmentarzach, 1 listopada. W takich okolicznościach tych, którzy mają pragnienie wsparcia nas zachęcamy do korzystania z przelewów bankowych możliwych także wkrótce z naszej strony internetowej.

Równocześnie pragniemy podziękować Wszystkim, którzy w tym roku przekazali nam swój 1% z podatku nasz nr KRS: 0000538412 

ks. Grzegorz Krzyk